تبلیغات
کلبه ی آتشی
کلبه ی آتشی
کلبه ی آتشی
تجربه مزرعه داری در برکه ای زیبا Farm Frenzy: Gone Fishing
جدیدترین نسخه از سری بازی های Farm Frenzy تا حدودی با نسخه های دیگر متفاوت بوده و حالا کاربر باید به جای خشکی در یک دریاچه به دنبال مزرعه داری باشد. این نسخه از بازی که Farm Frenzy: Gone Fishing نام گرفته است به جای خشکی در یک دریاچه کوچک قابل انجام است و به جای حیوانات ماهی ها هستند که فرمانبر کاربر خواهند بود ، از ماهی های ساده گرفته تا کوسه و دلفین های زیبا که در آب شنا می کنند و محصولاتی را برای فروش در اختیار کاربر قرار می دهند.
علاوه بر این تغییرات اصلی در بازی کیفیت در رنگ ها و گرافیک بازی به صورت کاملا محسوسی افزایش پیدا کرده به طوری که در همان نگاه اول هم می توان این افزایش کیفیت را نسبت به نسخه های قبلی تشخیص داد. موزیک ها با کیفیت بالاتری در بازی اجرا خواهند شد ضمن این که این موزیک ها کاملا با تصاویر و حرکات ماهی ها و گاها صداهایی که نیاز است هماهنگی دارند. اما شباهت های Gone Fishing نسبت به نسخه های قبلی وجود یک مزاحم است که دائم در صدد از بین بردن ماهی ها است ، ساختمان ها که برای افزایش قیمت محصولات و کارخانه هایی که دائم در حال فرآوری محصولات هستند هم به مانند قبل در این نسخه وجود دارند.
90 مرحله جدید در این بازی وجود دارد ، 6 مدل از ماهی ها که کاملا جدید هستند هم در بازی گنجانده شده اند و البته قیمت هریک از این ماهی ها با توجه به محصولی که ارائه می دهند متفاوت است و از همه گرانتر هم صدفی است که قرار است برای کاربر یا همان مزرعه دار مروارید های درشت و زیبا تولید کند. برکه بازی بسیار جذاب و دیدنی طراحی شده و کاملا با دیگر نسخه ها متفاوت بوده و تا حدود زیادی هم برتری دارد ؛ پس پیشنهاد می کنیم این نسخه از بازی که حتی نیاز به نصب ندارد را دریافت کرده و از انجام آن لذت ببرید.

قابلیت های کلیدی بازی Farm Frenzy: Gone Fishing :
- 90 مرحله جدید در بازی
- 6 نوع ماهی جدید
- دو حالت برای انجام بازی
- گرافیک بسیار بهبود یافته نسبت به نسخه های قبلی
- موزیک های بسیار با کیفیت
- برکه بسیار زیبا و جذاب که نسبت به نسخه های قبلی کاملا متفاوت است
- کارخانه و محصولات جدید با توجه به ماهی ها
- عدم نیاز به کرک یا نصب
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...طریقه فعالسازی : این بازی نیاز به کرک یا نصب ندارد و تنها کافیست از حالت فشرده خارج نموده و به انجام بازی بپردازید.

http://dl.asandownload.com/SoftWare/Game/P...ownload.com.zip

پسورد فایل زیپ : www.asandownload.comطبقه بندی: دانلود بازی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 30 دی 1389 توسط a4 a2

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار